Grafik Edelmann Krallis
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket , signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, bladstorlek 82x61 cm, samt KRALLIS, Jorge (född 1937): "Golfaren", signerad, HC, färgetsning, 20x39 cm, AFFISCH, Debuffet medföljer, oramade
Hanteringsveck
195185
2013-07-27