Byrå sengustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, ovansidan märkt med rödkrita "Holmberg", fanérad med mahogny, lister och belag av mässing, höjd 82, 101x51 cm
Skiva saknas, smärre skador och lagningar
195195
2013-07-13