Byrå sengustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, ovansidan märkt med rödkrita "Holmberg", fanérad med mahogny, lister och belag av mässing, höjd 82, 101x51 cm

Skiva saknas, smärre skador och lagningar

195195

2013-07-13