Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "I ateljéfönstret" signerad och daterad U Malmgren 1986, olja på duk, 73x60 cm

195199

2013-07-13