Soffa stolar karmstol
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, STOLAR 2 st, KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets första del, soffans längd 158 cm
Proveniens, Har tillhört Lydia Wahlström 1869-1954, kvinnosakskvinna, historiker och författare
Foto taget i Lydias hem Johannesgatan i Stockholm
195200
2013-07-13