Fåtölj 1930-40- tal

Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal
Fåtölj 1930-40- tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, blå klädsel, 1930-40-tal
Proveniens: Gresums herrgård, Östergötland

Omklädd

195205

2013-07-13