Ulf Malmgren
Vollendet
2013-07-14
195209
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Charlotte med röda påskfjädrar", signerad och daterad Ulf Malmgren 1983, olja på duk, 89x77 cm