Takarmatur i koppar
2013-07-14
195221
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, koppar och bemålad metall, fem ljusarmar med glaskupor, höjd ca 80 cm
Skador, delar saknas