Ulf Malmgren foto
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MALMGREN, Ulf (1937-2012): (4) ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Early Afternoon at Oudezijds Voorburgwal", "A Window in Lange Niesel" "Chat at bedside/ småprat på min sängkant", "Mi palomita mexicana", signerade och daterade 1994, fotomontage, rammått 66x55 - 102x120 cm
Glasskador
195223
2013-07-14