Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Invitation to Venezuela (Raquel)", signerad och daterad U Malmgren 1993, olja på duk, 54x88 cm

195228

2013-07-15