Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Invitation to Venezuela (Raquel)", signerad och daterad U Malmgren 1993, olja på duk, 54x88 cm
195228
2013-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här