Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Silvia med peruk", signerad och daterad U Malmgren 1990-t, olja på duk, 140x85 cm
195242
2013-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här