Ulf Malmgren teckningar

Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar
Ulf Malmgren teckningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): (5) "Det var så här det började", modellstudier Uppsala tidigt 1980-tal, signerade och daterade Ulf Malmgren, teckningar, rammått 36x46 resp 46x36 cm

195245

2013-07-25