Ulf Malmgren olja på duk

Ulf Malmgren olja på duk
Ulf Malmgren olja på duk
Ulf Malmgren olja på duk
Ulf Malmgren olja på duk

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Från Cabaret Cats nr 3", signerad och daterad U Malmgren 1985, olja på duk, 48x50 cm

195249

2013-07-25