Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅL, glas, graal, Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad Cyrén, numrerad EA 1-92, höjd 17, diameter 48 cm
195255
2013-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här