Glasskål

Glasskål
Glasskål
Glasskål
Glasskål
Glasskål
Glasskål
Glasskål
Glasskål

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

SKÅL, glas, graal, Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad Cyrén, numrerad EA 1-92, höjd 17, diameter 48 cm

195255

2013-07-14