Stop skålfat tenn

Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn
Stop skålfat tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, 1800-tal, SKÅLFAT, 1900-tal, tenn, skålfatets diameter 36 cm

Skador, lagningar

195308

2013-07-14