Orientaliskt porslin Kina/Japan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORIENTALISKT PORSLIN, Kina/Japan, bestående av 12 blåvita tallrikar, 3 imari emaljfärgade tallrikar, terrinunderdel, terrinlock

Skador, lagningar, nagg

195309

2013-07-14