Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARFYMFLAKONG, glas och med förgyllda silverbeslag, propp i form av Amor, 1800-tal, i originaletui
Glasets överdel med skador, propp troligen ej ursprunglig
195320
2013-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här