Parfymflakong

Parfymflakong
Parfymflakong
Parfymflakong
Parfymflakong
Parfymflakong
Parfymflakong

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARFYMFLAKONG, glas och med förgyllda silverbeslag, propp i form av Amor, 1800-tal, i originaletui

Glasets överdel med skador, propp troligen ej ursprunglig

195320

2013-07-15