Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Sittande man vid fäbodstugan, monogramsignerad OA, olja på pannå, 22x18 cm

Ramen med pastellageskador

195323

2013-07-15