Bajonettparti

Bajonettparti
Bajonettparti

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAJONETTER, 10 st, Sverige, Tyskland, Norge mm,

Skador, Lagningar, kompletteringar, omarbetade

195327

2013-07-15