Gustav Dillberg teckningar

Gustav Dillberg teckningar
Gustav Dillberg teckningar
Gustav Dillberg teckningar
Gustav Dillberg teckningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DILLBERG, Gustav, Sverige/Nya Zeeland (1858-1934) 2 st: Natten och dagen, signerade och daterade G Dillberg 1917, teckningar, 31x12 cm vardera

195336

2013-07-15