Bengt Elde oljemålning
Closed
2013-07-15
195360
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ELDE, Bengt (född 1939): Staden, signerad och daterad BE Elde -68, olja på duk, 30x90 cm