Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 2+2+1, st, porslin, Kina, 19/1800-tal, dekor i famille rose, SKÅLAR 2 st på fot,
Enstaka delar med nagg, tillverkningsdefekter, fot och kantnagg
195424
2013-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här