Oscar Sogaro oljemålning

Oscar Sogaro oljemålning
Oscar Sogaro oljemålning
Oscar Sogaro oljemålning
Oscar Sogaro oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

SOGARO, Oscar (1888-1967): Motiv från Venedig, signerad O. Sogaro 3-53, olja på duk, 29x38 cm

Uppfodrad

195466

2013-07-16