Carl August Ehrensvärd sepia på papper

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EHRENSVÄRD, Carl August (1745-1800): Avrättningen, signerad och daterad Eh, Amsterd., maj 1767, sepia på papper, 20,5x33 cm

195476

2013-07-18