Hans Hartung färglitografi
Vollendet
2013-07-16
195481
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): Komposition, ur Farandole, signerad och numrerad Hartung 21/ 75, färglitografi, 49x74 cm