Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad Lena A Linderholm, färglitografi, numrerad, bladstorlek 80x60 cm, oramad

195483

2013-07-16