Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad Lena A Linderholm, färglitografi, numrerad, bladstorlek 80x60 cm, oramad
195483
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här