Karl Abel oljemålning

Karl Abel oljemålning
Karl Abel oljemålning
Karl Abel oljemålning
Karl Abel oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ABEL, Karl (1900-tal): Utsikt mot Gamla Stan, signerad Karl Abel, olja på pannå, 28x39 cm

195488

2013-07-16