Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Stadsvy, signerad Wahlberg, olja på duk, 50x99 cm
195491
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här