Bertil Wahlberg oljemålning

Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Stadsvy, signerad Wahlberg, olja på duk, 50x99 cm