Olle Hjortzberg oljemålning
2013-07-16
195493
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1946, olja på pannå