Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländsk by, signerad E Ollers, olja på duk, 41x53 cm
Zustandsbeschreibung
Uppfodrad på pannå
195495
2013-07-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner