Edvin Olles oljemålning

Edvin Olles oljemålning
Edvin Olles oljemålning
Edvin Olles oljemålning
Edvin Olles oljemålning
Edvin Olles oljemålning
Edvin Olles oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländsk by, signerad E Ollers, olja på duk, 41x53 cm

Zustandsbeschreibung

Uppfodrad på pannå

195495

2013-07-16