Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Danskt bymotiv, signerad och daterad M Huss W -66, olja på duk, 63x97 cm
195496
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här