Mona Huss Wallin oljemålning

Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Danskt bymotiv, signerad och daterad M Huss W -66, olja på duk, 63x97 cm

195496

2013-07-16