Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med insjö, olja på duk, 26x54 cm

Färgbortfall

195497

2013-07-17