Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2013-07-16
195499
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 42/100, färgcarborundum, bladstorlek 85x74 cm, oramad