Åke Johansson kopparstick

Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON, Åke (född 1948): 3 st, kopparstick, "Libera me", "Kyrie eleison" och "Agnus dei", signerade Åke Johansson och numrerade 35/100, 29/100 och 35/100, 32x24 cm

195533

2013-07-16