Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, valnöt, skuren dekor

Smärre skador

195535

2013-07-16