Stolar nyrokoko
2013-07-16
195535
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, valnöt, skuren dekor
Smärre skador