Salvador Dalì färgetsning

Salvador Dalì färgetsning
Salvador Dalì färgetsning

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALÌ, Salvador( Spanien,1904-1989): "Levi",1973, ur serien The twelve Tribes of Israel, signerad och numrerad Dalì 165/195, färgetsning, 49x36 cm

195536

2013-07-16