Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DALÌ, Salvador( Spanien,1904-1989): "Levi",1973, ur serien The twelve Tribes of Israel, signerad och numrerad Dalì 165/195, färgetsning, 49x36 cm
195536
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här