Fällbord 1800-talets andra hälft
2013-07-17
195545
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, höjd 75, diameter 68 cm
Lagning, färgbortfall, sprickor