Th de Leeuw oljemålning

Th de Leeuw oljemålning
Th de Leeuw oljemålning
Th de Leeuw oljemålning
Th de Leeuw oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEEUW, Th de (Holland, född 1879): Stallinteriör med hästar, signerad Th d. Leeuw, olja på duk, 42x52 cm

195547

2013-07-17