Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETAGEBORD, England, 1900-talets första hälft, sk dumbwaiter, fanérad i mahogny
Smärre fanérskador, ostadig
195562
2013-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här