Ingvar Elén oljemålning

Ingvar Elén oljemålning
Ingvar Elén oljemålning
Ingvar Elén oljemålning
Ingvar Elén oljemålning

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELÉN, Ingvar (född 1915): Kustlandskap, signerad Elén, olja på pannå, 52x60 cm

195566

2013-07-17