Dosa 1800-tal

Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, omkring 1800, lock med två infällda miniatyrmålningar varav en med erotiskt motiv, invändigt med sköldpadd, gouache, diameter 8 cm

Skador, fotnagg

195568

2013-07-16