Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, omkring 1800, lock med två infällda miniatyrmålningar varav en med erotiskt motiv, invändigt med sköldpadd, gouache, diameter 8 cm
Skador, fotnagg
195568
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här