Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, höjd 125 cm, 45x43 cm
Färglitografi
195569
2013-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här