Piedestaler 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, höjd 125 cm, 45x43 cm

Färglitografi

195569

2013-07-17