Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGPENDYL, H. Johannesson, Stockholm, gustaviansk stil, skuren och förgylld dekor, höjd ca 55 cm, nyckel och pendel finns

Smärre skador

195570

2013-07-16