Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGPENDYL, H. Johannesson, Stockholm, gustaviansk stil, skuren och förgylld dekor, höjd ca 55 cm, nyckel och pendel finns
Smärre skador
195570
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här