Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD i form av festong, 1800-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, marmorerad skiva, höjd 82, 97x26 cm

Skador och lagningar

195571

2013-07-17