Eterna armbandsur i 18 k
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, 18 k gulguld, Eterna, quartz, datum, guldpläterad länk, diameter inkl krona 36 mm, bakboett märk 158427268 s, Eta verk 255.111, safirglas, 1990-tal, klockans total längd med länk 21,5 cm
Ej funktionstestad, bakboett med smärre repor,
195581
2013-07-17