Eterna armbandsur i 18 k

Eterna armbandsur i 18 k
Eterna armbandsur i 18 k
Eterna armbandsur i 18 k
Eterna armbandsur i 18 k

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, 18 k gulguld, Eterna, quartz, datum, guldpläterad länk, diameter inkl krona 36 mm, bakboett märk 158427268 s, Eta verk 255.111, safirglas, 1990-tal, klockans total längd med länk 21,5 cm

Ej funktionstestad, bakboett med smärre repor,

195581

2013-07-17