George Jones oljemålning
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JONES, George (England 1786-1869): Scen ur Paradise Lost,
signerad samt signerad på baksidan Jones RA, olja på pannå, 42x53 cm
PROVENIENS: Tidigare i Björn Bergenstråhles samling, Carlshov, Östergötland
195612
2013-07-17