George Jones oljemålning

George Jones oljemålning
George Jones oljemålning
George Jones oljemålning
George Jones oljemålning
George Jones oljemålning
George Jones oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JONES, George (England 1786-1869): Scen ur Paradise Lost,
signerad samt signerad på baksidan Jones RA, olja på pannå, 42x53 cm
PROVENIENS: Tidigare i Björn Bergenstråhles samling, Carlshov, Östergötland

195612

2013-07-17